Nybøl Børnehus
 
  • Næstformand

    • Thomas Hymøller Frøslev

      Thomas Hymøller Frøslev

      Valgperiode 01-08-2018 - 01-08-2020
      Relation Frederik i børnehaven og Iben i SFO
  • Medlem

    • Karina Staniok Thomsen

      Karina Staniok Thomsen

      Valgperiode 01-08-2019 - 01-08-2021
      Relation Zoe
    • Sofie Quitzau Eskildsen

      Sofie Quitzau Eskildsen

      Valgperiode 01-08-2019 - 01-08-2021
      Relation Josephine og Lukas
    • Steffan Backmann

      Steffan Backmann

      Valgperiode 01-08-2018 - 01-08-2020
      Relation Elias og Hjalte